Studnie głębinowe Małopolska

Posiadanie własnej studni wiąże się z kilkoma atutami – przede wszystkim stajemy się niezależni od dostaw wody z miejskich wodociągów, tym samym, w razie wystąpienia jakichkolwiek przerw technicznych, nas one nie dotyczą. Ponadto cena stworzenia przyłącza do istniejącej sieci wodociągowej jest znacznie wyższa niż zadbanie o własne źródło, nie mówiąc o kosztach związanych z dostawą wody do gospodarstwa.

Firma Aquawiert proponuje Państwu usługę wykonania odwiertów pod studnie głębinowe. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne, w tym maszyny gąsienicowe, których wykorzystanie gwarantuje zachowanie w stanie niemal nienaruszonym terenu inwestycji. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy od lat zajmują się kopaniem i wierceniem odwiertów pod studnie.

Potrzebujecie Państwo specjalistów, którzy zajmą się wykonaniem odpowiednich robót? Interesuje Państwa nie tylko kopanie, ale też założenie instalacji, dzięki którym woda będzie dostarczana do gospodarstwa? Jeśli tak, to firma Aquawiert działa również w Małopolsce, oferując doskonałe ceny za proponowane roboty.

Skontaktuj się z nami

 

AquaWiert - Studnie głębinowe