Studnie głębinowe Kraków

Planujecie Państwo budowę własnego ujęcia wody? Macie dość płacenia wysokich rachunków za wodę, która niekoniecznie jest najlepszej jakości? W takim razie zachęcamy do skorzystania z usług firmy Aquawiert. Jesteśmy specjalistami z zakresu robót wiertniczych. Mamy za sobą szerokie doświadczenie w zakresie tych prac, oferując profesjonalne usługi na terenie Małopolski, w tym także Krakowa.

Zajmujemy się wierceniem otworów pod studnie głębinowe, dzięki czemu zyskujecie Państwo dostęp do najczystszej możliwej wody. Proponujemy wykonanie nie tylko odwiertów, ale również założenie odpowiednich instalacji i pomp, które dostarczą wodę do domów.

Dysponujemy nie tylko doskonale wykwalifikowaną kadrą techniczną, ale również nowoczesnym sprzętem. Posiadamy maszyny gąsienicowe, których użycie nie zagraża zniszczeniem terenu inwestycji, co często jest obawą klientów, którzy decydują się na budowę własnego ujęcia. Jeśli szukacie Państwo specjalistów w Krakowie, gwarantujemy, że u nas znajdziecie nie tylko najlepszych fachowców, ale też najwyższej klasy usługi.

Skontaktuj się z nami

 

AquaWiert - Studnie głębinowe