Studnie głębinowe Koniaków

Woda pozyskiwana na głębokości kilku metrów charakteryzuje się niezadowalającą jakością. Jest często zanieczyszczona i nie nadaje się do bezpośredniego spożycia. O wiele lepsze źródło stanowi profesjonalnie wykonana studnia głębinowa, czym zajmujemy się między innymi na terenie Koniakowa. Od lat zbieramy doświadczenie realizacjami przede wszystkim na terenie Małopolski i Śląska.

Wiemy, jak duże znaczenie dla naszych Klientów mają kompetencje gwarantujące efektywną i skuteczną pracę. Dlatego nieustannie się rozwijamy, świadcząc profesjonalne usługi obejmujące wykopy głębinowe, montaż pomp ciepła, a także geologię. Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii wdrażamy wydajne i oszczędne rozwiązania.

Jeśli chodzi o studnie, zapewniamy kompleksowe wsparcie w ich projektowaniu i wykonywaniu. Oddajemy instalację „pod klucz”, gotową do użytkowania, a więc przystosowaną do pozyskiwania naturalnie zdrowej, smacznej i nadającej się do bezpiecznego spożycia wody. Jedyny koszt generuje energia – nie trzeba jednak płacić wysokich cen wodociągom. Co ważne, szybko i fachowo wykonana studnia głębinowa wcale nie musi być droga.

Zlokalizowany w powiecie cieszyńskim Koniaków zamieszkuje ponad 3600 osób. Wieś stanowi część Beskidzkiej Trójwsi i jest najwyżej położoną miejscowością w Beskidzie Śląskim. Kojarzy się ją z produkcją bielizny oraz koronkowych ozdób. W tej okolicy z głębinowych źródeł można pozyskać czystą, zdrową wodę bez konieczności korzystania z systemów wodociągowych czy standardowych studni kopanych. Sprawdź nasz atrakcyjny cennik, w którym znajduje się kompleksowa oferta skierowana do Klientów z całego województwa śląskiego, a także małopolskiego.


 

Skontaktuj się z nami

AquaWiert - Studnie głębinowe