Studnie głębinowe Istebna

Tworzymy doświadczony i wykwalifikowany zespół, który realizuje szereg usług hydrologicznych, w tym specjalistyczne odwierty oraz kompleksowe instalacje służącej do samodzielnego pozyskiwania wody. Studnie wiercone na głębokości od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów pozwalają uniezależnić się od miejskiego lub gminnego systemu wodociągów, co doceniają nasi klienci między innymi z okolic Istebnej. Woda głębinowa odznacza się wieloma walorami, ponieważ jest wolna od zanieczyszczeń charakterystycznych dla tej, którą można pozyskać z kopanych, płytkich studni. Wiele osób zauważa także znaczne oszczędności, ponieważ opłaty za energię elektryczną potrzebną do pobrania wody nie są tak wysokie jak w przypadku rachunków wodociągowych.

Gotowa instalacja jest szczelna, funkcjonalna i w pełni bezpieczna dla użytkowników. Rura studzienna i osłonowa, pompa, filtry, warstwa izolacyjna, utwardzenie, przyłącze budowlane – każdy element odgrywa w tym systemie ważną rolę i jest przez nas dobierany pod kątem wydajności, jakości wykonania oraz niezawodności. Profesjonalny odwiert z użyciem specjalistycznego sprzętu możemy wykonać nawet na skalistym podłożu oraz w różnego rodzaju glebach. Usługę kierujemy nie tylko do właścicieli domków jednorodzinnych, ale również rolników, właścicieli obiektów przemysłowych czy gastronomicznych.

Przedsiębiorstwo Robót Wiertnicznych AquaWiert działa między innymi na terenie Istebnej, czyli we wsi stanowiącej siedzibę gminy w obrębie powiatu cieszyńskiego i województwa śląskiego. Ponad 5 tysięcy mieszkańców korzysta z okolicznych walorów przyrody – terenów górzystych i zalesionych. Przez wieś płynie rzeka Olza, w okolicy nie brakuje zabytków oraz ciekawych szlaków. To piękne miejsce do życia, ale i świadczenia usług turystycznych. Dla oszczędności i niezależności warto postawić na studnie głębinowe.

Skontaktuj się z nami

AquaWiert - Studnie głębinowe