- Pompa głębinowa z osprzętem, wyposażona w zawór zwrotny ze złączami do przewodu wodnego wykonanego z polietylenu oraz linę nierdzewną przyczepioną bezpośrednio do pompy w celu zabezpieczenia jej przed upadkiem.
- Złącze szwedzkie – głowica, dzięki której montujemy pompę głębinową w otworze studziennym poniżej strefy przemarzania. Jest to niezawodny system montażu pompy, który przede wszystkim jest szczelnym zabezpieczeniem studni przed napływem wód gruntowych.
Umożliwia również szybki montaż i demontaż pompy głębinowej. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób spuścić wodę na zimę pomiędzy domem a studnią, szczególnie przydatne i wygodne rozwiązania w przypadku domów letniskowych. - Hydrofornia – jest to cały układ, który steruje pracą pompy głębinowej, a o za tym idzie naszej instalacji wodnej w budynku. Składa się na niego np. zbiornik hydroforowy, sterownik ciśnienia, manometr, zawory odcinające dopływ wody.
- Sterowanie pompą głębinową za pomocą falownika. Falownik automatycznie uruchamia i zatrzymuje pompę oraz moduluje obroty silnika elektrycznego w zależności od zapotrzebowania na wodę z systemu, utrzymując stałą wartość ciśnienia. Chroni pompę przed anomaliami w układzie hydrauliczno – elektrycznym (brak wody, nieprawidłowe napięcie, wysoka temperatura, przeciążenie prądowe, nadmierne ciśnienie). Układ pompa głębinowa – falownik wymaga jedynie małego zbiornika ciśnieniowego np. 5 litrowego, który montujemy blisko urządzenia sterującego.
Od A do Z Aquawiert
Wszystko wykona dla Ciebie jedna firma
Oferujemy
- Usługa lokalizacji wody i analiza terenu wiercenia – gratis w przypadku kiedy na danym terenie były już robione badania geofizyczne
- 95% skuteczności w znalezieniu wody
- Gwarancja na wodę
- Po badaniach klient otrzymuje:
– sprawozdanie
– projekt trójwymiarowy graficzny hydrosfery w zakresie 0-120m. p.p.m.
– wycenę całej inwestycji
Kontakt
Co dalej?
Kolejne kroki
Sprawdź jak oceniali nas klienci
Nasi partnerzy
Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i z większymi firmami.